Küttesüsteemide müük, paigaldus ja hooldus

ROTEX HPSU compact


 

 

ROTEX HPSU compact

Küte ja jahutus õhu, päikese ja ROTEX-iga.

Ammendamatu energiatarnija siinsamas meie ukse taga

Päike on meie loomulik ja ammendamatu energiatarnija. Kasutage seda tasuta soojusallikat oma maja soojusvarustuses. See on soojus ümbritsevast õhust või otsesest päikesevalgusest. See energiaallikas on meile sisuliselt tasuta ja ammendamatu.

ROTEX HPSU compact (soojuspump koos päikesepaneelidega e „Solar“ süsteemiga) kasutab pakutavat ümbritseva keskkonna soojust teie maja soojusvarustuseks maksimaalse efektiivsusega.

ROTEX HPSU compact - Kõrge efektiivsuse klass

ROTEX HPSU compact ühendab väikse ruumi vajaduse ja üliefektiivse soojuspumba koos innuvatiivse soojussalvestusega. Soojuspumba ja soojuse akumuleerimise elektrooniline juhtimine (ISM = Intelligent Storage Management e intelligentne andmesalvestus) maksimeerib energiatõhususe ja samal ajal tagab ka kütte ja sooja vee juhtimise mugavuse. HPSU compact on "Smart Grid Ready" valmidusega ja seetõttu valmis energiakulude kärpimiseks juba homsest.

Tarbevett kuumutatakse läbivoolupõhimõttel ja seda iseloomustab eelkõige kõrge hügieenilisus. Tekkida saab vähe setteid.

Optimaalne lahendus oma uuele hoonele

Kaasaegsed uued hooned vajavad vähem soojusenergiat ja seetõttu ka madalama temperatuuriga soojuskandjaid. Siin on madala temperatuuriga soojuspump HPSU compact ideaalne lahendus ja seda koos madala temperatuuriga radiaatorite või põrandküttega. Eelistatud on madala pinnatemperatuuriga suurtel pindadel põrandküte mida saab suvel kasutada ka ruumide jahutamiseks.

Moderniseerimine so. kahekordne võit mugavuses

Olemasolevate hoonete moderniseerimisel, kasutades kaasaegseid seadmeid, saavutame uute hoonetega sarnase tulemuse: ROTEX HPSU compact soojuspumbaga saab hoonet kütta talvel ja jahutada suvel ja seda kõrgeima energiatõhususega e vähima energiakuluga.

 

ROTEX HPSU compact õhk / vesi soojuspumba kõrge efektiivsusega kompressor "pumpab" soojuse välisõhust küttesüsteemi.

See külmkapile või konditsioneerile omase tööpõhimõtte vastupidine kasutamine on Euroopa turul ennast tõestanud juba miljon korda.

Mis eristab ROTEX tooteid teiste tootjate toodetest?

Optimaalse elu- ja töökeskkonna tagamiseks pakume loodust hoidvaid, intelligentseid ja tulevikku suunatud individuaalseid tehnilisi lahendusi.

ROTEX konstrueerib, toodab ja tarnib uuenduslikke ja keskkonnasõbralikke ning ohutuid komplekksseid seadmeid küttesüsteemidele, omades aastakümnete pikkust kogemust. Alates 1973. aastast on ROTEX tuntud innovatiivse ja kogemustega ettevõttena kütte- ja jahutusseadmete tootmisel, soojuse salvetamisel ja jaotamisel. Meie kvaliteetsete, kõrgtehnoloogiliste toodete arendamisel ning detailide valikul peetakse esmalt silmas tulu nende kasutajatele.

Paari hiireklõpsuga leiate optimaalse küttesüsteemi!

www.rotex.de