Küttesüsteemide müük, paigaldus ja hooldus

ROTEX (DAIKIN) TOOTED


 

 

Põhjas või lõunas, talvel või suvel vajame küttelahendusi oma olmes.

Kodukulud on üks suuremaid kuluartikleid millega inimesed peavad tahes või tahtmata arvestama.

Tänu energiahindade tõusule kogu maailmas, muutuvad kütteseadmed koos erinevate tehnoloogiliste seadmetega järjest ökonoomsemaks.

Oleme ajajärgus, kus uued seadused ja meie üha tõusev teadlikkuse tase enegiakulukuse vähendamise võimalustest, sunnivad meid üha aktiivesmalt mõtlema ja tegutsema olemasoleva olukorra muutmiseks.

 

LRF Private OÜ on oma pika tegevusaja jooksul olnud toeks ja suunanäitajaks suurele hulgale klientidele kaasaegse ja just nendele sobivate tehnoloogiliste lahenduste valimisel.

Hoonete sisekliima on oluline nii inimeste kui ka hoonete tervisele.

Kuidas lahendada mitmetest asjaoludest tingitud keeruline ülesanne taskukohaselt, sõltub kõigi osapoolte ühisest jõupingutusest ja teineteisemõistmisest.

Koos meie partneritega oleme valmis lahendama ka kõige keerukamaid ülesandeid olles abiks nii projekteerimisel, seadmete valimisel ja nende tarnimisel ning süsteemide välja ehitamisel. Pakume mitmete, kaasaegset tehnoloogiat pakkuvate, tootjate toodangut.

 

ROTEX GmBH, nüüd DAIKIN on üheks kaasaegset tehnoloogiat pakkuvaks partneriks kelle toodete nomenklatuuris on kondensaatkatlad, soojuspumbad, päikeseküttesüsteemid, kütusemahutid ja muud kütte ja jahutusega seotud süsteemid ja seadmed.

 

ROTEX'i TOODETE LISAINFO